Potrzeby seksualne. Potrzeby seksualne ma każdy z nas. Bardzo ważne jest to, by umieć je rozpoznać i nazwać. Nie jest to łatwe, ponieważ sfera seksualna wciąż pozostaje tematem tabu. W ramach edukacji szkolnej zdobywamy wiedzę o biologicznej stronie seksu. Wiemy co do czego, co po czym i co jak się nazywa. Nie wiemy natomiast jak czerpać zadowolenie z seksu, jak porozumiewać się z partnerem, jak formułować oczekiwania itp. Z jednej strony jesteśmy fachowcami, z drugiej bezradnymi istotami błądzącymi we mgle.

Dobry seks. Dobry seks to taki, który nas zadawala. Zadawala nie tylko nas, ale i osobę, z którą współżyjemy. Osiągnięcie porozumienia w tym zakresie wcale nie jest łatwe. Wydaje nam się, że kochająca nas osoba bez trudu zgaduje o co nam chodzi, czego potrzebujemy, co nam odpowiada a co nie. Niestety tak nie jest. Pierwszą i bardzo ważną cechą dobrego seksu jest komunikacja między partnerami. Komunikacja ta jest szczególnie ważna, gdy pojawiają się jakieś problemy. Wiele par boryka się z problemem zaburzonej erekcji. Bez rozmowy na ten temat i podjętego wspólnie działania, problemy takie nie przestają istnieć. Przeciwnie, nasilają się i nabrzmiewają do tego stopnia, że zagrażają związkowi. Jeśli od jakiegoś czasu masz problem z erekcją, nie czekaj tylko rozwiąż go. Odwiedź kamagra dobra apteka i wybierz najlepszy lek dla siebie!

Seks urozmaicony. Dłuższe związki mają to do siebie, że namiętność i ochota na seks ulega osłabieniu. Tak po prostu jest i nie ma sensu szukać winy w sobie. Chcąc odświeżyć seks z wieloletnią partnerką warto wprowadzać różne urozmaicenia. Można zmieniać miejsce uprawiania seksu, scenerię, nastrój i klimat. Można starać się o ciekawe elementy w seksie, takie jak różnego typu gadżety. Na rynku jest ich całe mnóstwo i na pewno znajdzie się coś, co ożywi ciebie i twoją partnerkę w łóżku. W seksie w wieloletnim związku niezwykle istotne jest pokonywanie rutyny i utartych zachowań. Wieloletni partnerzy często o tym zapominają lub po prostu nie wiedzą. Wydaje im się, że są niezadowoleni z siebie, tymczasem niezadowoleni są powtarzaniem w kółko tego samego. Zmiany są bardzo ważne i potrzebne. Oczywiście należy wprowadzać je w porozumieniu z partnerką i za obopólną zgodą. Warunkiem czerpania satysfakcji z seksu jest słuchanie siebie nawzajem. Seks może nie dawać satysfakcji także z powodu konkretnego problemu, jakim jest zaburzenie erekcji. Zaburzenie takie dotyka mężczyzn w każdym wieku. Jeśli obserwujesz je u siebie znajdź kamagra forum gdzie kupić i jak najszybciej przekonaj się, że kamagra efekty są naprawdę znakomite!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *