Bolesna miesiączka

Ból podczas okresu, towarzyszy nawet ponad 90 procent kobiet. W większości jest on problemem młodych dziewczyn, a także około 50 procent dojrzałych pań. Wpływ na występowanie takich bóli, mają uwarunkowania genetyczne, a także korzystanie z antykoncepcji hormonalnej. U niektórych kobiet ból jest na tyle silny, że nie mogą one normalnie funkcjonować. Ukojenie podczas bóli, mogą dać środki, w których składzie są olejki THC i CBD, pochodzące z marihuany.

Marihuana na ból menstruacyjny

Czopki zawierające w składzie marihuanę, są do dyspozycji kobiet w Stanach Zjednoczonych. Medyczna marihuana została zalegalizowana w 23 stanach w całym USA. Kobiety, które cierpią z powodu bardzo bolesnych miesiączek, mogą ubiegać się o specjalną kartę, która uprawnia do stosowania środków z leczniczą marihuaną w składzie.

Foria Relief

Stosowany w USA preparat to Foria Relief, który posiada w składzie organiczne masło kakaowe,CBD i THC. Czopki te stosuje się dopochwowo, nie przeszkadza tutaj korzystanie z tamponów. Zaczynają działać już po kwadransie. Ich cena jednak jest wysoka, to około 10 dolarów za jeden.

 

Odwiedź sklep z nasionami marihuany https://www.taniesianie.pl/